Drugo mesto za Enu Ilić na Otvorenom prvenstvu Novog Sada

Perspektivna kragujevačka teniserka Ena Ilić zauzela je visoko drugo mesto na Otvorenom prvenstvu Novog Sada, turniru prve kategorije za dečake i devojčice uzrasta do 12 godina, koji je minulog vikenda igran terenima Teniske akademije Elit.

Mlada uzdanica Teniskog kluba Puma je nakon ubedljive pobede nad Dunjom Vlaisavljević (KIK) u polufinalu (6:0 6:0), u meču za pobednički pehar poražena od Marije Đukić (TK Đukić) sa 2:6, 2:6 po setovima.

Eni je ovo treće uzastopno finale u zimskoj sezoni, nakon Dvoranskog prvenstva Srbije i Otvorenog prvenstva Kragujevca.

MINA BAČANIN POBEDNICA „SERBIAN GRAND PRIXA“ U BEOGRADU

Uz Enu Ilić, još jedna mlada teniserka Pume imala je veoma uspešan takmičarski vikend. Radi se o desetogodišnjoj Mini Bačanin, koja je osvojila prvo mesto na „Serbian Grand Prixu“, turniru treće kategorije za devojčice do 12 godina u zajedničkoj organizaciji Teniskog kluba Winner i Teniske akademije Tipsarević iz Beograda.

Mina je bila pobednica turnira koji je igran na terenima Teniskog kluba Winner, dok je na drugom turniru, čiji je domaćin bila Teniska akademija Tipsarević, prvo mesto osvojila domaća takmičarka Maja Jelić.

Pored Mine Bačanin, na ovom turniru nastupila je još jedna članica Teniskog kluba Puma, Mia Ristić.