Prvenac u režiji Stojčevskog

Mlada ekipa Ekonomca zabeležila je pobedu na premijeri u „SBB hali Jezero“ protiv iskusne ekipe Nove Pazove, u 2. kolu Prve futsal lige Srbije – 2:0 (2:0).

POTOPIO NOVU PAZOVU U „JEZERU“: Andreja Stojčevski

Hrabrom igrom, nošeni snažnom željom da svoje simptizere obraduju trijumfom, „studenti“ su uspeli da obore na pleća odličnu ekipu Nove Pazove, čime su pokazali da u njima i dalje kuca srce šampiona.

Igrao se 7. minut utakmice kada je talentovani Andreja Stojčevski iz neposredne blizine zatresao mrežu gostujućeg tima.

Pet minuta kasnije Vulić je propustio idealnu šansu da vođstvo svog tima učini ubedljvijim, da bi u 13. minutu ponovo na scenu stupio Stojčevski i fenomenalnim udarcem pod prečku doneo Ekonomcu prednost od dva gola.

Iako je iskusna ekipe Nove Pazove u nastavku susreta svim silama pokušavala da se vrati iz rezultatskog minusa, igrači srpskog šampiona stoički su izdržali sva iskušenja i na kraju proslavili vrednu pobedu sa svojim navijačima.

EKONOMAC – NOVA PAZOVA 2:0 (2:0)

Kragujevac
Dvorana: „SBB hala Jezero“.
Gledalaca: 200.
Strelci: 1:0 Stojčevski u 7, 2:0 Stojčevski u 13. minutu.
Sudije: Bojan Milić (Kruševac), Dejan Stajić (Vranje) i Strahinja Radović. Žuti kartoni: Vasić (Ekonomac), Šošo, Živanović, Kukolj, Tepavčević (Nova Pazova).
Nagomilavanje prekršaja: Ekonomac 7 (2+5) , Nova Pazova 9 (4+5).

EKONOMAC: MILANOVIĆ, DIGIĆ, STOJČEVSKI, VASIĆ, MARINKOVIĆ, Milenković, Radenković, Milivojević, Gavrilović, Vranić, Tadić, Stojanović, Milosavljević, Dugalić.

NOVA PAZOVA: VULIĆ, ŠOŠO, ŽIVIĆ, KUKOLJ, MILOSAVAC, Dujić, Živanović, Tepavčević, Bodonji, Kostić, Šotanj.

U narednom kolu ekipu Ekonomca očekuje gostovanje ekipi Jastrepca u Blacu.