Pobeda “tigrica“ u Svilajncu

Rukometašice kragujevačkog Radničkog, u 18. kolu Superlige Srbije, u susretu imenjaka slavile su na gostovanju u Svilajncu rezultatom 26:24 (13:11).

Domaće igračice su bolje otvorile susret i do 28. minuta bile konstantno u vođstvu. U pomenutom minutu Kragujevčanke su prvi put stigle do izjednačenja (10:10), a potom su uspele da preokrenu rezultat u svoju korist i poluvreme dobiju sa dva gola razlike.

Svilajnčanke su uspele da izjednače sredinom drugog poluvremena na 17:17, a onda je na scenu stupila golman “tigrica“, Olivera Tošović koja je sjajnim intervencijama (ukupno 18) bila najzaslužnija za pobedu Kragujevčanki.

Jasmina Kukić Radojičić je bila sjajna u napadu sa šest golova, Katarina Stepanović je upisala pet, dok su Slavica Koperec i Jasmina Kuharović postigle po četiri gola.