Maksimalan trijumf odbojkašica Kraguja

ok-kraguj

U prvom kolu nastavka šampionata Prve lige Srbije, odbojkašice Kraguja savladale su u OŠ “Stanislav Sremčević“ ekipu novosadske Vojvodine sa 3:0, po setovima 25:17, 25:22 i 25:13.

Najviše uzbuđenja viđeno je u drugom setu u kojem se igralo poen za poen, sve do rezultata 22:22, kada su Kragujevčanke uspele da slome otpor gošći i sa tri poena u nizu dupliraju vođstvo u setovima. U trećem setu protivnik je nadigran u svim segmentima igre pa je utakmica završena maksimalnim rezultatom u korist domaćeg tima.

Trener Mratinković i ovoga puta pružio je šansu svim igračicama koje su u potpunosti opravdale ukazano poverenje i revanširale se Novosađankama za poraz iz prvog dela prvenstva.

Posle 12. kola Kraguj i Radnički se nalaze na deobi trećeg mesta sa osvojenih 27 bodova.

Narednog vikenda Kraguj putuje u Beograd na megdan najslabijoj ekipi u ligi, Obiliću.