Smeč 5 ostaje lider

U poslednjoj utakmici 12. kola Prve lige Srbije odbojkašice Smeča 5 slavile su na teškom gostovanju u Gornjem Milanovcu protiv ekipe Takovo Zvezda Helios sa 3:1, po setovima 25:21, 25:18, 24:26, 25:21.

Smečerke su na taj način upotpunile maksimalan učinak kragujevačkih odbojkaških klubova ovog vikenda.

Kragujevčanke su do osvajanja prva dva seta došle relativno lako. Međutim, domaćin je konsolidovao svoje redove i treći set, posle velike borbe osvojio i smanjio prednost gošći. U četvrtom setu, naše odbojkašice ponovo su bile na nivou i stigle do veoma značajne pobede.

Igračice trenera Avramovića ostvarile su 11. pobedu i ostale na vrhu tabele sa 32 boda. Sledi Crnokosa sa 30, zatim Kraguj i Radnički sa 27 osvojenih bodova.

Naredne nedelje ekipa Smeča 5 putuje za Novi Sad gde će odmeriti snage sa novosadskom Vojvodinom.