Fudbalerke Radničkog 1923 ubedljive protiv Požarevljanki

U premijernoj utakmici pred svojim navijačima, fudbalerke Radničkog 1923 savladale su ekipu Požarevca sa ubedljvih 4:0 (2:0). Za Kragujevčanke je ova pobeda došla kao melem na ranu, posle dva startna poraza na gostovanjima Slogi i Mašincu.

Pogocima Aleksandre Vasić u 26. i 41. minutu, domaće su već u prvih 45 minuta stekle dva gola prednosti. Na 3:0 povisila je Tamara Jurišević prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca sa 25 metara, da bi tačku na odličnu partiju kragujevačkog tima stavila Stefana Bitević u 73. minutu.

ŽFK RADNIČKI 1923 – ŽFK POŽAREVAC 4:0 (2:0)

Pomoćni teren stadiona „Čika Dača“
Gledalaca: 100
Sudija: Jelena Međedović (Beograd)
Strelci: Vasić u 26. i 41, Jurišević u 63. i Bitević u 73. minutu

ŽFK RADNIČKI 1923: Obradović, Milenković, Stančović, Gačić, Račić, Vasić, Živković, Ilić, Jurišević, Bitević, Milosavljević.

ŽFK POŽAREVAC: Grujičić, Ilić, Jovanović, Pajić, Arsenijević, Grković, Ševo, Mijatović, Dragutinović, Trutić, Kuhut.

Posle tri odigrana kola fudbalerke Radničkog 1923 zauzimaju peto mesto na tabeli. U narednom kolu Kragujevčanke gostuju Crvenoj zvezdi u Beogradu.