“Tigrice“ bez iznenađenja u Jagodini

Rukometašice Radničkog, u meču 5. kola Superlige poražene su u Jagodini od istoimene ekipe  rezultatom 27:14 (13:8).

Popularne “tigrice“ držale su se samo prvih 15 minuta zahvaljujući dobrim odbranama Olivere Tošović. Ali, za samo 5 minuta Jagodinke su serijom 5-0 stigle do 10:5 i do kraja meča samo povećavale razliku.

Bolje od ostalih u redovima Kragujevčanki bile su Stepanovićeva, koja je postigla 4 gola, dok je Tošovićeva meč završila sa 14 odbrana (1 sedmerac).

U pobedničkom timu prednjačila je Bartošić sa 8 i Stefanović koja je postigla šest golova.

“Tigricama“ je ovo bio drugi poraz u prvenstvu i sada se nalaze na petoj poziciji sa isto toliko bodova.

U narednom kolu rukometašice Radničkog će ponovo gostovati, ovog puta u Aranđelovcu, ekipi Knjaz Miloša.