Radničkom samo jedan set u Ljigu

ok-radnicki-2014-15

Novi, peti poraz u sezoni zabeležili su odbojkaši Radničkog. Oni su poklekli u Ljigu, u meču sa domaćim Spartakom 1:3 (16:25, 25:21, 17:25, 22:25).

Sve izuzev drugog seta bilo je za zaborav. Domaćin je vrlo sigurno dobio prvi period, da bi u drugom Radnički pružio sjajnu igru i uspeo da izjednači. Međutim, više od toga izabranici trenera Ristovića nisu mogli. Spartak je lako rešio treći i četvrti set u svoju korist i tako došao do vrednih bodova.

Dojčilović sa 24 i Stevanović sa 15 poena predvodili su tim iz Ljiga do četvrtog trijumfa u sezoni. Sa druge strane, Perović sa 13 i Trifunović sa 11 poena bili su najbolji kod Kragujevčana.

Radnički nakon ovog poraza zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 4 osvojena boda. U sledećem kolu Kragujevčani dočekuju beogradski Partizan.

Spartak – Radnički 3:1 (25:16, 21:25, 25:17, 25:22)

Hala: OŠ „Sava Kerković”.
Sudije: Robert Leko i Zoran Radovanović.
Trajanje meča: 100 minuta.