Radnički uzeo bod Zvezdi, povreda kapitena Živanovića

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog igrali su nerešeno 1:1 u Beogradu sa Crvenom zvezdom, u 5. kolu Omladinske lige Srbije.

U 25. minutu utakmice kapiten Kragujevčana Ivan Živanović doživeo je tešku povredu glave, pa je hitno prevezen u Urgentni centar. Posle ukazane pomoći on se oseća dobro. Povreda je ipak lakše prirode, nego što je izgledalo u prvi mah.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, nastavak igre doneo je mnogo više uzbuđenja i dva gola za samo dva minuta.

Poveo je domaćin preko Jovića u 53, da bi Strahinja Urošević u 55. minutu izjednačio i postavio konačan rezultat utakmice.