Bagremar deklasirao Korićane, Šumadinac Vinograde

Odigrano je kompletno 4. kolo Prve gradske lige. Vodeći Partizan savladao je u Cerovcu ekipu Jadrana, nanevši im prvi poraz u šampionatu.

Povratnik u Prvu ligu, ekipa Bagremara savladala je na stadionu u Erdogliji, kao domaćin, Korićane sa čak 4:0. Pitanje pobednika Bagremarci su rešili za svega pet minuta, kada su postigli tri pogotka. Najpre je Aleksandar Tadić, u 40. minutu, doneo prednost svom timu, da bi dva minuta kasnije Stevan Stanojlović postigao i drugi gol za domaće. Na 3:0 u 45. minutu povisio je ponovo Tadić, da bi konačan rezultat utakmice svojim drugim golom postavio Stanojlović u 59. minutu susreta. Ovo je bio tek prvi trijumf ekipe trenera Despotovića.

Pored Bagremara efikasni su bili i fudbaleri Šumadinca, koji su posle tri startna poraza konačno pobedili, i to veoma ubedljivo. Ceh je platila ekipa Vinograda.

Pomalo iznenađujuće, Sloga je došla do prve pobede i bodova savladavši Srbiju iz Ilićeva, dok je Ćava nadigrala Maršić. Pobede u gostima danas su ostvarili Kolonija, Jedinstvo i Sušica, koji su ovim trijumfima ostali u gornjem delu tabele.