Radnički i Čukarički baš prijateljski, Krivokapa debitovao

Fudbaleri Radničkog iskoristili su pauzu u Jelen Superligi i u Aranđelovcu odmerili snage sa superligašem Čukaričkim.

U zanimljivoj utakmici u kojoj su oba trenera želela da da sačuvaju takmičarski ritam i provere trenutni nivo forme svoje ekipe rezultat je na kraju glasio 1:1 (0:0).

Radnički je bio bolji rival tokom čitavog susreta. Đavoli su već u petom minutu susreta postigli gol preko Spalevića, ali je sudija Filipović poništio ovaj pogodak.

U 61. minutu Darko Fejsa, koji je ušao u drugom poluvremenu odlično je pronašao Bojana Beljića, kome nije bilo teško da savlada golmana Ristića i donese prednost Kragujevčanima.

Osam minuta pre kraja utakmice “brđani“ su preko rezerviste Boljevića uspeli da izjednače. Posle njegovog šuta lopta je udarila u stativu i dugo se šetala po gol liniji Čančarevićevog gola. Na iznenađenje Kragujevčana, sudija Filipović je pokazao na centar, iako lopta nije bila prešla gol liniju.

Na ovom susretu priliku da po prvi put zaigra u dresu Đavola dobio je Radovan Krivokapić, poslednje pojačanje Kragujevčana u letnjem prelaznom roku. Na terenu je bio od prvog minuta a u drugom delu je zamenjen.

Kragujevčani će borbu za bodove nastaviti sledećeg vikenda kada će im na Banjici rival biti ekipa Rada.