Radnički pobedom u Novom Sadu prekinuo seriju loših rezultata

Odbojkašice Radničkog su večeras zabeležile jako važnu pobedu na teškom gostovanju u Novom Sadu.

Kragujevčanke su savladale ekipu Vojvodine sa 3:1, po setovima 26:24, 23:25, 25:15 i 25:16.

U prva dva seta viđena je velika borba.

Prvi set su Kragujevčanke rešile u svoju korist, dok su drugi dobile Novosađanke. To je bilo sve što su odbojkašice Vojvodine prikazale na ovom meču.

U trećem i četvrtom setu su izabranice Mirka Ristovića demonstrirale svoj kvalitet i odnele ceo plen iz Novog Sada.

Ovom pobedom odbojkašice Radničkog su prekinule seriju od dva uzastopna poraza, tako da se opet vraćaju u trku za vrh tabele.

U narednom, 7. kolu, Radnički će dočekati ekipu beogradskog Obilića, koja se nalazi na začelju tabele, i ima lepu priliku da ubeleži novu pobedu.