Radnički bolji od novog Superligaša

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog zabeležili su i drugu pobedu u okviru priprema za novu sezonu. Na stadionu “Čika Dača“ pred oko 150 prijatelja fudbala naši igrači porazili su novog superligaša ekipu Slobode Point Sevojna sa 2:1 (2:1).
Strelci su bili: 0:1. Vujević  5′, 1:1. Milošević 15′, 2:1. Ljubičić.

Prikazanom igrom može biti zadovljan šef stručnog štaba kragujevčana Vlado Čapljić. Radnički je stvorio nekoliko prilika za gol, a one najveće je i iskoristio. Gosti su samo u drugom poluvremenu zapretili kada su pogodili prečku gola Radničkog. Fudbaleri Slobode Point Sevojna su prvi poveli, nakon jedne neuspele ofsajd zamke kragujevčana kada se najbolje snašao Vujević, ali to je bilo praktično sve što su i prikazali izuzev par nepreciznih šuteva na gol Radničkog.

10.minuta nakon primljenog gola Petrović je odlično izveo centaršut a Milošević je glavom smestio loptu u gol Nikolića. U 40.minutu utakmice Živanović je odlično prošao po levoj strani ubacio loptu na 2 metra a Ljubičić je bio najsnalažljiviji i pogodio mrežu što je ispostavilo se bio i konačan rezultat ovog susreta. U drugom poluvremenu viđena je nezanimljiva igra pa su svi čekali da sudija odsvira kraj.

Radnički: Prekić, Božović, Ljubisavljević, Milošević, Opančina,NNedović, Lepović, Petrović, Ljubičić, Vidić, Živanović.
Drugo poluvreme: Čančarević, Radovanović, Ristić, Opančina, Tintor, Krmar, Lepović (Milosavljević), Kostić, Varjačić, Maksimović, Karamatić.

Sloboda Point Sevojno: Nikolić, Radosavljević, Kutlešić, Šunjevarić, Stevančević, Vujović, Stanisavljević, Pejović, Mihailović, Arsenijević, Jovanović.