Omladinci Radničkog bolji od Cerovčana

Na pomoćnom terenu stadiona “Čika Dača“ danas su omladinci Radničkog u prijateljskoj fudbalskoj utakmici savladali Partizan iz Cerovca novog člana zone “Morava“ sa 3:1 (2:1).
Pružena je lepa fudbalska predstava na kojoj su omladinci Radničkog prikazali bolju igru i zasluženo slavili. Radnički je od samog početka krenuo dosta agresivno što im se isplatilo već u 20. minutu kada je kapiten Žilović odličnim udarcem sa oko 25 metara pogodio mrežu Cerovčana. Nakon primljenog gola Partizan se otvorio i igra je postala lepršava. Nedugo zatim omladinac Radničkog Slađan Antić posle odlično izvedenog prekida i asistencije Žilovića postiže i drugi pogodak za 2:0.

Jedan od najboljih pojedinaca gostiju iskusni Stepanović (jedan od bivših fudbalera Radničkog u sastavu Partizana) posle odličnog solo prodora uspeva da  iznudi penal koji su gosti realizovali i smanjili na 2:1. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Pomalo dosadna igra na obe strane viđena je od početka drugog poluvremena pa sve do 75. minuta kada je Miloš Kočić oboren u šesnaestercu Partizana. Sudija je pokazao na belu tačku a siguran izvođač bio je Slađan Antić.

U subotu 24.jula na pomoćnom terenu Čika Dače od 10 časova omladinci Radničkog će odmeriti snage sa kragujevačkim zonašem Slavijom.