Nova tri boda za odbojkašice Smeča 5

U unapred odigranoj utakmici 20. kola Prve lige Srbije, odbojkašice Smeča 5 zasluženo su slavile kao domaćin protiv ekipe Futoga sa 3:1, po setovima 25:17, 24:26, 25:13, 25:17.

Pobeda domaćina ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje, što se pokazalo u prvom setu koji je posle 25 minuta igre pripao Kragujevčankama. Malo opuštanja u drugom delu koštalo ih je izgubljenog seta ali je sve došlo na svoje mesto u trećem, odnosno, četvrtom delu igre kada su Kragujevčanke sigurno i ubedljivo stigle do pobede i nova tri boda koja ih učvršćuju na prvom mestu tabele Prve A ženske lige.

Već u subotu, 9. marta, od 19 časova, Kragujevčanke su ponovo domaćin, jer u balon salu “Artema“ dolazi ekipa beogradskog Radničkog.