Kragujevački timovi sigurni

I 18.kolo Prve lige Srbije za odbojkašice završeno je trijumfalno za kragujevačke timove.

Ekipa Smeča je lagano savladala Radnički sa Crvenog krsta, sa maksimalnih 3:0, po setovima 25:14, 25:11 i 25:22.

Već posle prva dva seta bilo je jasno da će lider šampionata zabeležiti još jedan očekivan trijumf i tako učvrstiti prvo mesto na tabeli.

Odbojkašice Radničkog su takođe opravdale epitet favorita na gostovanju već otpisanom Obiliću, pošto su slavile maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima 25:16, 25:13 i 25:16.

Ovo je bio deseti uzastopni trijumf za ekipu Mirka Ristovića, koja nastavlja trku za lidersku poziciju na tabeli, sa gradskim rivalom Smečom.

Trijumfom su ovo veče okončale i odbojkašice Kraguja, koje su u sali OŠ „Stanislav Sremčević“ savladale ekipu beogradskog Poštara sa 3:1, po setovima 25:16, 25:12, 22:25 i 25:20.

Izabranice trenera Mratinkovića su se posle dva lagano dobijena seta opustile i dopustile gošćama da uzmu treći set, ali ipak u četvrtom setu nisu dozvolile iznenađenje i rutinski su privele ovaj meč kraju.

U narednom kolu Kraguj gostuje u Futogu, Smeč ide na noge beogradskom Poštaru, dok će Radnički dočekati Crnokosu Artos, u derbiju 19. kola.