Kraguj rutinski slavio u Čačku

Odbojkašice Kraguja zabeležile su dvanaestu pobedu u Prvoj ligi Srbije, nakon što su večeras savladale ekipu Libera u Čačku sa 3:1, po setovima 25:14, 25:17, 20:25, 25:12.

Već posle prvog seta bilo je jasno da će Kragujevčanke odneti sva tri boda iz dvorane „Preljina“. I drugi set su odbojkašice Kraguja sigurnom igrom rešile u svoju korist, da bi u trećem setu trener Mratinković pokušao da malo kombinuje i isproba pojedine igračice sa manjom minutažom, što su odbojkašice Libera iskoristile i dobile ovu deonicu. To kao da je razljutilo Kragujevčanke, koje su četvrti set dobile sa ubedljivih 25:12 i tako stavile tačku na ovo gostovanje.

Kraguj je tako zadržao čelno mesto na tabeli i sada čeka odgovor najbližeg pratioca, beogradskog Radničkog, koji gostuje u Futogu. U narednom kolu izabranice Dragana Mratinkovića upravo dočekuju ekipu Futoga.