Kraguj doneo tri boda iz Futoga

Odbojkašice Kraguja zabeležile su jako važan trijumf u Futogu, pošto što su u meču 19. kola Prve lige Srbije, savladale istoimenog domaćina rezultatom 3:1, po setovima 25:17, 21:25, 25:21 i 26:24.

Kragujevčanke su odlično ušle u ovaj meč i sigurnom igrom rešile prvi set u svoju korist (25:17).

U drugom setu dolazi do opuštanja u redovima gostujućeg tima, što domaća ekipa koristi i osvaja ovu deonicu meča (25:21).

Kraguj uzvraća udarac i dobija treći set identičnim rezultatom (25:21), pa su tako Kragujevčanke opet došle do prednosti u setovima (2:1).

Konačno, posle velike borbe, odbojkašice Kraguja su u uzbudljivoj i neizvesnoj završnici uspele da reše četvrti set u svoju korist sa 26:24 i time osvoje važne bodove, koji ih još uvek drže u igri za drugo mesto.

U narednom kolu, ekipa Kraguja dočekuje Lazarevac.