Još jedan poraz odbojkašica Radničkog

Odbojkašice Radničkog poražene su večeras i u drugom meču plej-aut serije, protiv Jedinstva iz Stare Pazove, rezultatom 1:3, po setovima 15:25, 23:25, 25:20 i 12:25 i na taj način svele šanse za ulazak u Superligu u domen teorije.

Gošće su večeras bolje ušle u meč i vrlo ubedljivo dobile prvi set sa 25:15.

Drugi set je doneo žestoku borbu. Izabranice Mirka Ristovića su se oslobodile početnog pritiska, ali su gošće bile skoncentrisanije u finišu seta i dobile i drugi period igre sa 25:23.

Plamičak nade za simpatizere Radničkog donosi treći set, koji su domaće dobile sa 25:20, ali je taj plamičak ugašen već u narednom setu, koji je ubedljivo pripao odbojkašicama iz Stare Pazove (25:12).

Naredni meč ove dve ekipe na programu je u petak, u Staroj Pazovi, kada će odbojkašice Jedinstva imati prilike da završe ovu seriju.