Još jedan poraz Kraguj-Volejforma

kraguj-volejform

U Super ligi za odbojkašice ništa novo. Kraguj-Volejform je večeras pretrpeo svoj jedanaesti poraz u sezoni i to na gostovanju pančevačkom Dinamu. Pančevke su slavile sa maksimalnih 3:0, po setovima 25:17, 25:13, 25:22, i tako dovele Kragujevčanke u još težu situaciju kada je opstanak u pitanju.

Odbojkašicama Dinama bilo je potrebno 68 minuta da savladaju rivala iz srca Šumadije, koji je u Pančevo otputovao sa svega devet igračica. Domaći tim je lako rešio dva uvodna seta u svoju korist, malo se opustio u trećoj deonici, ali nedovoljno da gošćama iz Kragujevca prepusti makar jedan set.

Sjajnu rolu u pobedničkom timu pružila je Nina Kocić sa 22 poena, a pratile su je Jelena Lazić sa 10, te Aleksandra Petrović sa 9 poena. Sa druge strane, Sara Pavlović je zabeležila 14, a Teodora Trifunović 12 poena.

Kraguj-Volejform je posle ovog kola i još jednog poraza ostao zacementiran na dnu tabele sa svega tri osvojena boda. Narednog vikenda u Kragujevac stiže obrenovački TENT, u okviru 13. kola.

Dinamo – Kraguj 3:0 (25:17, 25:13, 25:22)

Hala: „Strelište“.
Sudije: Đorđe Stevanović i Goran Gradinski.
Trajanje meča: 68 minuta.