Dva treća mesta za kragujevačke kartingaše u Kuli

Na petoj trci Otvorenog prvenstva Karting saveza Srbije, koja je vožena na Motodromu u Kuli, kragujevački AMK 034 Racing Team predstavljala su tri vozača – Miloš Živković, Dragan Đorđević i Nikola Simović. Živković i Đorđević zauzeli su treće mesto u Klasi 7 TAG 125+, dok je Simović bio četvrti u Klasi 6 TAG 125.

Živković je prvu trku u Klasi 7 završio na petoj poziciji, dok je u drugoj trci popravio plasman za dva mesta. Đorđević je posle osvojenog trećeg mesta u prvoj trci, u drugoj trci bio primoran da odustane usled oštećenja vozila nastalog u sudaru sa Vladimirom Živkovićem.

Nikola Simović je u prvoj trci Klase 6 zauzeo četvrto, a u drugoj šesto mesto.

AMK 034 Racing Team je u ekipnom plasmanu zauzeo četvrto mesto u obe trke, zadržavši tako treću poziciju u generalnom poretku klubova.

Naredna, ujedno i poslednja trka u sezoni voziće se 2. oktobra u Jagodini.