AMK 034 Racing Team treći na kraju sezone

Trkom na stazi Karting centra u Jagodini spuštena je zavesa na ovogodišnje Otvoreno prvenstvo Karting saveza Srbije. AMK 034 Racing Team je i ovu sezonu okončao na visokoj trećoj poziciji u generalnom plasmanu klubova, iza KSK Jagodine i novosadskoj Floyda.

Na poslednjoj trci u sezoni kragujevački kartingaši ostvarili su solidne plasmane. Nikola Simović je u Klasi 6 zauzeo četvrto mesto u prvoj trci, dok je u drugoj bio treći. Sezonu je završio na četvrtom mestu u generalnom plasmanu.

Dragan Đorđević je prvu trku u Klasi 7 okončao na petoj, a drugu na četvrtoj poziciji, što mu je obezbedilo treće mesto u generalnom plasmanu. U istoj klasi nastupio je i Miloš Živković, koji je prvu trku završio na četvrtoj, a drugu na petoj poziciji, dok je sezonu okončao na petoj poziciji u generalnom plasmanu.

Predstojeću pauzu u AMK 034 Racing Teamu iskoristiće da se bolje pripreme za narednu sezonu u kojoj će pokušati da ostvare još bolje takmičarske rezultate.