Ekonomac poražen u „Pinkiju“

Kragujevački Ekonomac pretrpeo je i četvrti poraz u Prvoj futsal ligi Srbije ove sezone. Popularni „studenti“ su sinoć poraženi na gostovanju ekipi Zemun Samo pravo, u okviru 6. kola – 2:4 (1:1).

U utakmici odigranoj pred praznim tribinama hale „Pinki“, domaćin je prvi došao do vođstva pogotkom Mandića u 5. minutu. Izjednačenje je stiglo u 13. minutu, kada je Lazar Milosavljević savladao čuvara mreže Zemunaca.

Branko Milosavljević je u 25. minutu doneo novo vođstvo Zemuncima, koje nije potrajalo ni pun minut, pošto je ubrzo Digić ponovo poravnao rezultat – 2:2.

Ipak, domaćin je u finišu susreta smogao snage za još jedan nalet, pa je golovima Milosavljevića i Đuričića došao do prve pobede u sezoni.

Aktuelni šampion Srbije je nakon ovog poraza ostao na sedmoj poziciji sa četiri osvojena boda.

Narednog vikenda u „Jezero“ stiže stari rival, ekipa Novog Pazara.