Trijumf rukometaša Radničkog u Lazarevcu

Rukometaši Radničkog ostvarili su važan trijumf na gostovanju u Lazarevcu pošto su sa 28:26 savladali domaću Kolubaru.

Junak utakmice, svakako, uz golmana Petrovića, bio je Ivan Rajičević koji je devet puta zatresao mrežu Krtica.

Kragujevčani su do 40. minuta konstantno imali vođstvo, da bi nakon toga, zahvaljujući golmanu Đukiću, Kolubara uspela da sustigne prednost gostiju i u 54. minutu dođe do prvog izjednačenja (24:24). Međutim, to je bilo sve od domaćih, a Radnički je u završnici imao više nerava i raspoloženih igrača i u Kragujevac nosi nova dva boda.

Kolubara – Radnički 26:28 (11:15)

LAZAREVAC
Dvorana: Kolubara.
Gledalaca: 300.
Sudije: Alimpić i Crnjanski (Bačka Palanka).
Sedmerci: Kolubara 4 (2), Radnički 4 (3).
Isključenja: Kolubara 12, Radnički 6 minuta.

KOLUBARA: Đukić (9 odbrana, 1 sedmerac), Pilipović 4, Lomić 4, Vučićević 10 (2), Nenadić 1, Tomić 3, Ristić, Miloš Trivić, Đorđević (3 odbrane), Čavaljuga 4, Petrović, Radić, Milašin Trivić 1, Radovanović, Mitrović.

RADNIČKI: Kostić 3, Pralica 1, Radenović, Janićijević, Filić 3, Mandić 3, Lekić (1 sedmerac), Stevanović, Petrović (17 odbrana, 1 sedmerac), Milinčić 1, Simić, Milošević, Nikolić 5, Tomić, Bosić 2, Rajičević 9 (3).

Igrač utakmice: Ivan Rajičević (Radnički).
Semafor: 1:4 (8), 4:9 (16), 9:12 (24), 14:18 (38), 21:21 (46), 24:24 (54).

Izvor: zurnal