Sušičani eliminisali prvoligaša u Kupu FSRZS

Osvajači Kupa Fudbalskog saveza grada Kragujevca, fudbaleri Sušice, uspešno su preskočili prvu prepreku u Kupu Fudbalskog saveza regiona Zapadne Srbije. Sušičani su danas na svom stadionu eliminisali kraljevačku Slogu, člana Prve lige Srbije, rezultatom 4:1 (3:1).

Kragujevački srpskoligaš je veoma motivisano ušao u današnju utakmicu i već u prvih 45 minuta jasno je dao do znanja Kraljevčanima da se ne nadaju pozitivnom ishodu na Sušičkom brdu.

Domaćin je do prednosti došao u 7. minutu preko Strahinje Obradovića, da bi već u 17. minutu Marko Jovović povisio na 2:0. Gosti su ekspresno uzvratili i dva minuta kasnije smanjili na 2:1.

Ipak, pred sam odlazak na odmor mladi Obradović je još jednom pronašao put do mreže i svom timu vratio prednost od dva gola.

Kada je početkom drugog poluvremena Đurđević pogodio za 4:1, bilo je jasno da su Sušičani rezervisali kartu za narednu fazu kup takmičenja.

Posle još jedne dobre partije i plasmana u polufinale Kupa FSRZS, fudbaleri Sušice sa viškom samopouzdanja dočekuju srpskoligašku premijeru na svom terenu protiv Železničara iz Lajkovca, koja je predviđena za nedelju od 17 časova.

SUŠICA – SLOGA (KV) 4:1 (3:1)

FK Sušica.
Gledalaca: /
Sudija: Dragan Nikolić (Požarevac).
Strelci: Obradović u 7. i 45, Jovović u 17. i Đurđević u 48. minutu za Sušicu, a Filipović u 19. minutu za Slogu.
Žuti kartoni: V. Božović (Sušica), Čolić, Mihajlović (Sloga).

SUŠICA: Pešić, Baroš, Stojanović, Jovović (od 83. Kukić), Đurđević (od 83. Đurović), Vulić (od 76. Petrović), Cvijović (od 46. V. Božović), Obradović (od 62. Marković), Đukić, S. Božović, Ljubisavljević.

SLOGA: Pantović, Gušani, Čolić, Todorić, Filipović, Babić, Petković, Mihajlović, Džin, Nikolić, Račić.