Partizan bolji od Radničkog u četvrtfinalu kupa

RK Radnički je poražen prvi put ove kalendarske godine! Bolji od Kragujevčana u četvrfinalu kupa bio je favorizovani Partizan, rezultatom 35-27 (15-13). Partizan je mnogo bolje otvorio utakmicu, i već na samom početku je stekao nekoliko golova prednosti, a to vođstvo je neposredno pred odmor uspeo sa 3 gola da umanji Radojević. U nastavku ista priča, na prvom mestu fantastični Maksić, koji je danas postigao čak 10 golova, uz asistenciju Džamića, koji je skupio 14 odbrana, slomili su otpor Kragujevčana na startu drugog poluvremena, i rutinski održavali prednost do kraja. U gostujućem timu najefikasniji je bio kapiten Milan Đukić sa 8 golova, dok je Radojević postigao 6.