Prva pobeda rukometaša Radničkog na strani

Rukometaši Radničkog rutinski su u Beogradu savladali PKB sa 23:20 (12:13), u 6. kolu Superlige Srbije.

Sve do završnice prvog poluvremena gosti su bili u laganoj prednosti a onda su popularne “kravice“ serijom 5-0 stekle dva gola “viška“ (13:11) i prvo poluvreme rešile u svoju korist sa 13:12.

Radnički je sjajnom igrom na početku drugog poluvremena uspeo da postigne četiri gola u nizu koja su do kraja utakmice bila nedostižna za Beograđane.

Najefikasniji u redovima Kragujevčana bio je Krsto Milošević sa šest pogodaka. Jedan manje dao je Spasić, dok su se po tri puta u strelce upisali Jaćimović, Šmigić i Bosić. Kod domaćina najviše golova postigao je Vuković – 6.

Radnički sada ima 8 bodova i nalazi se na trećoj poziciji superligaške tabele.

U narednom, 7. kolu Superlige Radnički će u hali “Jezero“ dočekati ekipu Jugovića iz Kaća.