Pobednički ples Sušičana u Aranđelovcu

Fudbaleri Sušice ne staju. Tim Miroslava Stakića upisao je i treći vezani trijumf na startu nove sezone u Srpskoj ligi Zapad, i to na gostovanju Šumadiji u Aranđelovcu – 3:0 (2:0).

Kragujevčani su do vođstva stigli u ranoj fazi utakmice. Igrao se 7. minut kada je posle ubačene lopte sa desne strane Lazar Vulić spretno reagovao pred golom Aranđelovčana i obezbedio Sušici početnu prednost.

Isti igrač je u 42. minutu povisio vođstvo Sušičana na 2:0 nakon idealnog proigravanja Stefana Božovića.

Zaigrali su domaći u nastavku malo agilnije i uputili par udaraca ka golu sigurnog Alekse Pešića, koji je i na trećoj uzastopnoj utakmici uspeo da sačuva svoju mrežu netaknutom.

A onda, u samom finišu utakmice, Nenad Đurđević je posle ubačene lopte iz prekida ostao sam u kaznenom prostoru Šumadije i preciznim udarcem sa nekih 7-8 metara postavio konačan rezultat ovog susreta.

POTVRDIO TRIJUMF: Nenad Đurđević

Priliku da nastave seriju pobeda u Srpskoj ligi Zapad Sušičani će imati narednog vikenda na svom terenu, u susretu sa ekipom Budućnosti iz Arilja.

Pre toga, četu Miroslava Stakića u sredu, 2. septembra, od 16.30 časova na stadionu u Sušici očekuje finalna utakmica Kupa FSRZS protiv Proletera iz Mihajlovca.

ŠUMADIJA (A) – SUŠICA 0:3 (0:2)