Pioniri Radničkog rutinski protiv Pazaraca

pioniri-radnickog

U zaostaloj utakmici 25. kola Pionirske lige Srbije, Radnički je na pomoćnom terenu “Čika Dače“ savladao ekipu As-a iz Novog Pazara sa 2:0 (1:0).

Domaćin je poveo u 12. minutu nakon centaršuta Ilića, na pravom mestu bio je Marković, koji je udarcem glavom savladao Andrijanića.

Konačan rezultat postavio je Maksimović početkom drugog dela na asistenciju Đurovića.

Zbog prigovora glavnom sudiji Iliću, u 65.minutu isključen je trener gostiju Preljević.

Radnički je sada osmi sa 40 bodova iz 27 odigranih utakmica. U narednom kolu, u četvtak, od 13 časova Radnički gostuje niškom Nacionalu.

Stadion: Čika Dača.