OK Radnički poražen u Novom Sadu

Odbojkaši Radničkog nisu uspeli pobedom da završe ligaški deo takmičenja u Superligi. Bolji od njih bili su odbojkaši Vojvodine sa 3:1, po setovima (25:21, 23:25, 25:18, 25:23). Radnički je bio ravnopravni rival u ovom meču, ali nedostatak sreće i iskustvo protivnika koštali su ih boljeg rezultata.

U prvom setu vodila se velika borba, do same završnice, kada su danas raspoloženi Ivović i bivši odbojkaš Radničkog Jovanović doneli prevagu domaćinu. Drugi set je Radnički dobio minimalnim rezultatom, koji je održavao tokom celog seta. U trećem setu se Vojvodina odvojila između dva tehnička tajmauta, i rutinski privela taj set kraju. U četvrtom setu ponovo velika borba, poen za poen, kada je Radnički propustio veliku šansu da izbori i peti odlučujući set, i otkine Vojvodini bar jedan bod u ovom meču.

U redovima Vojvodine večeras je bio sjajan Jovanović sa 23 poena, dok je 17 dodao Ivović. U redovima Kragujevčana bolji od ostalih je bio Stevanović, sa 16 poena.

Vojvodina – Radnički Kredi Banka 3:1   (25:21, 23:25, 25:18, 25:23)