Osmi trijumf Smeča 5

U utakmici 8. kola Prve lige Srbije za seionrke, favorizovana ekipa Smeča 5, teže nego što to rezultat pokazuje, savladala je beogradski Poštar 3:1 (25:17, 22:25, 25:18, 25:17).

Vodeća ekipa na tabeli Prve lige izgleda da nije još prebolela nedavni poraz od Jedinstva iz Užica u osmini finala Kupa Srbije pa su devojke Vladana Avramovića igrale ispod svih očekivanja što su odbojkašice Poštara znale da iskoriste i “otkinu“ drugi set domaćinu, mada se velika borba vodila tokom prvog i trećeg seta kada su gošće bile u vođstvu.

Ipak na kraju zaslužena pobeda Kragujevčanki koje, sigurno je, moraju podići nivo igre pred naredni susret i teško gostovanje u Futogu.

Posle osam odigranih kola Prve lige Srbije, ekipa Smeča ima isto toliko pobeda uz 23 osvojena boda. Sledi ekipa Crnokose sa 21.