Treća pobeda Radničkog u Antaliji

Fudbaleri Radničkog zabeležili su novu pobedu na pripremama u Antaliji. Kragujevčani su sa 2:0 porazili kazahtanskog premijerligaša, ekipu Aktobe.

Izabranici trenera Slavenka Kuzeljevića došli su do pobede u finišu utakmice. Darko Spalević je u 82. minutu u svom stilu savladao Sidelnikova i doneo prednost svom timu, da bi pet minuta kasnije, novajlija, Vukašinović lukavim udarcem postavio konačan rezultat utakmice.

U prvom delu odličnu priliku propustio je Peđa Živadinović. U nastavku utakmice Kazahstanci su dominirali, ali su bili neprecizni. Radnički je svoje prilike iskoristio i zasluženo slavio.

Radnički – Aktobe 2:0 (0:0)