Radnički ubedljiv protiv Šumadije 1903

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su u prijateljskom susretu ekipu Šumadije 1903, člana zonskog stepena takmičenja, rezultatom 3:0.

Trener kragujevačkog superligaša, Slavenko Kuzeljević na teren je poslao igrače sa manjom minutažom, a šansu je najbolje iskoristio povratnik iz PSV Ajndhovena, napadač, Miloš Đorđević, koji je u razmaku od 2 minuta postigao dva pogotka.

Najpre, je mrežu zatresao u 39. minutu, na asistenciju Komljenovića, da bi u 41. minutu iskoristio centaršut Varjačića i glavom duplirao prednost.

Dominirao je kragujevački superligaš i u drugom delu susreta, a tačku na meč stavio je Lazar Popović, posle proigravanja Udovičića, u 75. minutu.

Radničkom u 17. kolu Superlige Srbije predstoji gostovanje u Subotici i meč sa Spartakom, koji je na programu u subotu od 14 časova.