Radnički slomio otpor Smederevaca u drugom poluvremenu (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog zabeležili su danas, na svom „Čika Dači“, veoma važnu pobedu protiv poslednjeplasirane ekipe Smedereva sa 2:0 (0:0).

Radnički je slomio otpor Smederevaca u drugih 45 minuta igre i golovima Beljića i Miloškovića stigao do tri boda.

„Đavoli“ su imali terensku inicijativu u toku prvog dela igre, ali su gosti iz Smedereva propustili najbolju šansu 42. minutu, kada je Ristić izašao sam pred Čančarevića, ali je njegov udarac pogodio stativu. Do kraja poluvremena beležimo i pokušaj Vladimira Bubanje sa 35 metara, ali je golman Smedereva Živković uspeo, uz dosta muke, da sačuva svoju mrežu.

U nastavku igre Radnički stiže do vođstva u 57. minutu, kada je Beljić iz slobodnog udarca pogodio cilj.

Kragujevčani su posle vodećeg gola propustili još par prilika, a najbolje šanse imali su Mirić u 72. i Beljić u 82. minutu.

Tačku na današnji susret stavlja Stanimir Milošković, koji je sjajnim golom iz kornera u 83. minutu, potvrdio pobedu domaćina.

Radnički 1923 – Smederevo 2:0 (0:0)