Radnički odigrao i treću kontrolnu utakmicu na Zlatiboru

Fudbaleri Radničkog 1923 odigrali su danas treću kontrolnu utakmicu u okviru priprema na Zlatiboru i remizirali sa crnogorskim prvoligašem Petrovcem 1:1 (0:0).

Kragujevčani su poveli početkom drugog poluvremena golom Rosića, koji je odlično reagovao na povratnu loptu Kovačevića. Petrovčani su izjednačili deset minuta kasnije.

Prikazana je dobra igra u kojoj su treneri oba ekipe isprobali po dva tima. Od novajlija u ekipi Radničkog 1923 šansu su danas dobili golman Šimić i Marjanović.

“Prvo poluvreme smo loše odigrali, ali smo u drugom došli do željene igre koja je rezultirala golom Rosića“ – rekao nam je posle meča prvi čuvar mreže Radničkog Ognjen Čančarević koji danas nije branio.

Pre meča sa Petrovcem, u okviru priprema za početak nove sezone, izabranici trenera Ivančevića prvo su savladali Slogu iz Požege sa 1:0, a potom su sa užičkim Jedinstvom putevima odigrali bez golova.

Narednu, ujedno i najtežu proveru do sada kragujevački superligaš imaće u sredu protiv subotičkog Spartaka.

RADNIČKI 1923 – PETROVAC (CRNA GORA) 1:1 (0:0)