Prvi remi fudbalera Radničkog 1923 u okviru zimskih priprema

Nakon odličnog početka zimskih priprema i ostvarenih pobeda u prve dve kontrolne utakmice, fudbaleri Radničkog 1923 su u trećoj proveri remizirali sa ekipom Trajala u Kruševcu – 1:1 (0:0).

U utakmici koja je obilovala šansama, viđena su dva gola – po jedan na obe strane.

Mreže su mirovale do 67. minuta, kada je Marko Mirić iskoristio nesporazum u odbrani popularnih “gumara” i doveo Kragujevčane u vođstvo. Bio je ovo četvrti Mirićev gol od početka priprema, koji pokazuje da se nalazi u velikom usponu forme.

Ovaj rezultat bio je na snazi do 82. minuta, a onda je na scenu stupio mladi Gambijac iz redova Trajala Osman Džof, koji se prošetao kroz odbranu Radničkog 1923 i onda rutinski poslao loptu u mrežu.

Sledeću proveru lider Prve lige Srbije ima u sredu, 3. februara, protiv Kolubare u Lazarevcu.

TRAJAL – RADNIČKI 1923 1:1 (0:0)