Podela bodova pored pruge

U 9.kolu Srpske lige Zapad Pobeda je u Beloševcu podelila bodove sa Seljakom igrajući nerešeno 1:1 (1:0).

Gosti iz Mihajlovca nose veliki bod, a mogli su lako doći i do sva tri.

Nakon početne inicijative Seljaka, Pobeda je u 10. minutu došla u vođstvo. Slobodan udarac, iskosa sa leve strane, sa preko 20 metara izveo je Kilibarda. Lopta je u šesnaestercu Seljaka preletela igrače, ali ne i Dejana Miljuša, koji je bio na drugoj stativi i spretno savladao Trbojevića.

Iskusniji gosti su u zadnjih 20 minuta preuzeli inicijativu i to im je donelo izjednačenje a strelac je bio Živanović u 75. minutu.

U samoj završnici utakmice sreća je bila na strani domaćina. Prvo je golman Pobede Radosavljević sjajno intervenisao, potom je Vemić propustio kolosalnu prililku, da bi u nadoknadi vremena udarce Jovanovića, a zatim i rezerviste Trivkovića zaustavila stativa, pa je na kraju plen podeljen.

Pobeda – Seljak 1:1 (1:0)

BELOŠEVAC
Igralište pored pruge.
Gledalaca: 200
Sudija: Sava Stefanović (Šabac)
Žuti kartoni: Đuričić, Petrović, Pejčinović (Pobeda), Ivković, Lukić, Trivković (Seljak)
Strelci: 1:0 D.Miljuš 10, 1:1 Živanović u 75.minutu.

POBEDA: Radosavljević, Pejčinović (Vukmirović), Kilibarda, Ljujić, Petrović, Bjelanović, B.Miljuš, Stojanović (Kostić), D.Miljuš (Nešović), Vidić, Đuričić.

SELJAK: Trbojević, Pavić (Trivković), Janković, Živanović, Ivković, Ćirović, Jovanović, Vemić, Milić (Živković), Lukić (Simeunović), Oljača.

Igrač utakmice: Aleksa Radosavljević (Pobeda).

Do treće pobede u ovoj sezoni stigli su fudbaleri Partizana koji su u Bumbarevom brdu savladali aranđelovačku Šumadiju sa 2:0. “Bumbari“ su poveli u 6. minutu preko Jovana Zucovića, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Ljubisavljević u 54. minutu utakmice.