Pioniri Radničkog i Rada podelili bodove

pioniri-radnickog

U prvoj utakmici 24. kola Pionirske lige Srbije, Radnički je na svom terenu podelio bodove sa beogradskim Radom (1:1).

Krajnji rezultat oslikava realan odnos snaga na terenu. Gosti su poveli u 32.minutu preko Mažara, koji je glavom lobovao istrčalog Ristanovića, nakon centaršuta Popovića.

“Đavolčići“ su do boda stigli u 42.minutu. Popović je startovao na Maksimovića, a sudija Ilić dosudio penal. Kapitenu Aleksijeviću golman Živković je odbranio jedanesterac, ali se lopta odbila do njega, koji ovog puta nije pogrešio, čime je postavio i konačan rezultat ove utakmice.

Radnički je sada sedmi sa 37 bodova, a u narednom kolu dočekaće ekipu Asa iz Novog Pazara.

Radnički 1923 – Rad 1:1 (0:1)

Prvi pomoćni teren: Čika Dača.