Neško Milovanović: “Momci su pokazali da zaslužuju Super ligu“

nesko-milovanovic

I pored poraza u Humskoj od Partizana (1:2), šef stručnog štaba Radničkog 1923 Neško Milovanović ističe da je generalno zadovoljan kako se njegova ekipa suprostavila crno-belima.

“Mislim da smo dosta dobro parirali Partizanu u prvom poluvremenu. Odlučili smo se za zatvoreniju varijantu, jer otvoriti se protiv jednog Partizana, ne bi bilo od nikakve koristi. U drugo poluvreme smo ušli otresitije. Oni su nam dali taj gol, mi smo uspeli da izjednačimo, ali nismo izdržali do kraja i Partizan je zasluženo pobedio.“

Radnički grčevitu borbu za opstanak nastavlja utakmicom protiv Donjeg Srema na “Čika Dači“.

“I pored svih problema, mi se nećemo predavati. Ponosim se sa ovom decom, ovim momcima, jer su oni danas pokazali celoj Srbiji da zaslužuju da igraju Super ligu, a ono što se dešavalo u prvih jedanaest kola ne bih hteo da komentarišem, pošto bi otišli u jednu veliku i neozbiljnu priču.

Čestitam mojim momcima na dobroj igri, protiv kvalitetnog protivnika kakav je Partizan. Mi se sada okrećemo utakmici protiv Donjeg Srema, koju moramo da dobijemo, ako mislimo da ostanemo u Super ligi.“ – rekao je posle utakmice strateg Kragujevčana.