Novi uspesi tenisera Pume

Mladi teniseri kragujevačke Pume imali su prilično uspešan takmičarski vikend na turnirima u organizaciji Teniskog saveza Srbije. Medaljama su se radovali Ilija i Ena Ilić, kao i Katarina Čorbić.

Ilija Ilić je zauzeo drugo mesto na Otvorenom prvenstvu Niša za dečake do 12 godina starosti, dok je Katarina Čorbić bila treća u konkurenciji devojčica. Ilića je u finalu porazio Uroš Živković iz Teniske akademije Živković (2:6, 2:6), a Katarina je u polufinaliu eliminisana od strane buduće pobednice Darije Ilić, takođe članice Teniske akademije Živković (0:6, 0:6).

JOŠ JEDNA U NIZU MEDALJA: Ena Ilić

Ena Ilić se ovog vikenda nadmetala na Otvorenom prvenstvu Beograda za teniserke do 10 godina starosti, gde je u konkurenciji tridesetak takmičarki zauzela visoko treće mesto. Na putu ka finalu isprečila joj se Staša Terzić, koja je slavila rezultatom 4:2.