Prekinut derbi u Stragarima

Derbi 10.kola Druge gradske lige igran je u Stragarima gde su se sastale ekipe Azbesta i Korićana. Susret je prekinut u 79.minutu kada su igrači gostujuće ekipe napali sudiju koji je bio primoran da prekine meč pri rezultatu 1:1. Tokom čitavog susreta Korićanci su bili bolja ekipa koja je stvorila više prilika za gol. U jednoj takvoj našao se napadač Korićana Stanišić i uspeo da svoju ekipu dovede u vodstvo.

U 78.minutu utakmice u kaznenom prostoru domaćina lopta je pogodila u ruku jednog igrača Azbesta i promenila pravac. Većina igrača Korićana je opkolilo sudiju koji nije prekinuo igru pa su iz iste akcije domaćini izjednačili na 1:1. U tom trenutku javio se još veći revolt kod gostiju koji udaraju sudiju Obradovića posle čega je meč prekinut.

U ostalim mečevima Druge Gradske lige nije bilo iznenađenja. U derbiju začelja Šumarice 2008 pobedilo je Đuriselac. Vodeća Ćava nastavila je niz pobeda.