Prekinuta serija pobeda na domaćem terenu

U 11.kolu Prve lige Srbije fudbaleri Radničkog, danas su, igrali nerešeno 1:1 sa ekipom Mladog radnika iz Požarevca. Prvo poluvreme za zaborav. Totalno bezidejna i nepovezana igra. U nastavku ofanzivnija igra i više prilika za gol. Odlični Kostić je oboren sredinom drugog poluvremena u šesnaestercu gostiju a Spalević je sigurno izveo penal za vodstvo Kragujevčana. Kada su svi očekivali da će Radnički da poveća svoju prednost to se nije desilo. Naprotiv, gosti su uspeli u sudijskoj nadoknadi da preko Vukašinovića i nespretnosti odbranbenih igrača našeg tima poravnaju i postave konačan rezultat.

Radnički 1923 – Mladi radnik   1:1 (o:0)
Stadion: Čika Dača