Radnički u Prvoj B ligi

Ispunjen zacrtan cilj na osnivanju kluba. Finalna utakmica turnira Druge lige u 20 časova.

Vaterpolo polako osvaja Kragujevac. Ekipa kragujevačkog Radničkog je ostvarila plasman u Prvu B ligu pobedom nad Novim Beogradom  22 : 12  (8:2, 3:4 7:0, 4:6).

Radnički je odlično otvorio meč. Već na kraju prve četvrtine je imao 6 golova prednosti. U drugom delu igre je došlo do blagog opustanja da bi u trećoj četvrtini domaćin napravio seriju od 7:0 kada je praktično pitanje pobednika bilo rešeno.

U Radničkom su se istakli Miroslav Ranđić sa osam pogodaka, Nemanja Ubović sa sedam, Miodrag Stanković sa četiri, Malenović sa dva, a po jednom su mrežu protivnika zatresli Parezanović i Andrić.

Ekipi Radničnog će se u višem rangu i finalnoj utakmici pridružiti tim Kraljeva koji je iznenadjujuće lako savladao tim Valisa iz Valjeva 21:6.

Finalna utakmica se igra večeras u 20 časova a Valis i Novi Beograd meč za treće mesto igraju od 17.30.