Poraz odbojkašica

Odbojkašice Radničkog večeras su kao domaćin poraženi od ekipe Varadin BMG Gradnje iz Petrovaradina sa 3:1 u okviru pretposlednjeg 10. Kola Prve lige za seniorke. Domaće su dobro krenule i dobile prvi set sa 25:21. U drugom su stale i dozvolile Petrovaradinkama da izjednače (25:17). Velika borba viđena je u trećem setu. Kragujevčanke su bile u vođstvu do drugog tehničkog tajm auta (16:12) i opet neshvatljivo svojim greškama dale pobedu gošćama  25:21. Držale su se devojke Radničkog do sredine četvrtog seta, opet stale i probudile se krajem ovog kako se ispostavilo, poslednjeg seta, jer je ekipa Varadin BMG Gradnje slavila sa 25:22.

Kragujevčanke u poslednjem 11.kolu jesenjeg dela prvenstva gostuju naredne subote  u Novom Sadu kod ekipe Vojvodine. Zatim sledi pauza i nastavak prvenstva krajem januara naredne godine.