02. mart Beograd Košarka (ž): Prva liga, 22. kolo:
18:30 Hala Basket Siti Crvena zvezda – Radnički 72:63
04. mart Zrenjanin Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, četvrtfinale:
17:00 Kristalna dvorana Partizan – Radnički 74:49
04. mart Beograd Rukomet (m): Kup Srbije, prva utakmica, četvrtfinale:
17:30 Hala Banjica Partizan – Radnički 26:26
04. mart Eger Vaterpolo: Liga šampiona
18:45 Bazen „Aladar Biškej“ Eger – Radnički 7:6
05. mart Zrenjanin Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, četvrtfinale:
17:00 Kristalna dvorana Šumadija – Vrbas Medela 71:61
06. mart Zrenjanin Košarka (ž): Kup Milana Cige Vasojevića, polufinale:
19:30 Kristalna dvorana Šumadija – Vojvodina NS 62:72
07. mart Kragujevac Fudbal: Super liga, 18. kolo:
13:30 Stadion Čika Dača Radnički 1923 – Novi Pazar 1:1
07. mart Užice Odbojka: Prva liga, 18. kolo:
19:00 Hala Park Jedinstvo (Ue) – Radnički 3:0
07. mart Kragujevac Odbojka: Viner liga, 18. kolo:
19:00 Hala Park Kraguj – Jedinstvo (SP) 1:3
07. mart Kragujevac Rukomet: Super liga, 18. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Junior 37:23
07. mart Zagreb Rukomet: SEHA liga, 16. kolo:
19:00 Hala Trešnjevci Zagreb – Radnički 45:29
08. mart Kragujevac Odbojka: Viner liga, 18. kolo:
17:30 Hala Jezero Radnički 1923 – Crvena zvezda 1:3
08. mart Herceg Novi Vaterpolo: Triglav liga, 5. kolo:
19:15 Bazen PVK Jadran Škver Jadran – Radnički 10:8
11. mart Kragujevac Vaterpolo: Triglav liga, 6. kolo:
18:45 Bazen “Park“ Radnički – Mornar 12:9
12. mart Beograd Odbojka(ž): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 1. meč:
18:00 Hala Šumice Vizura – Kraguj 3:0
14. mart Čačak Fudbal: Super liga, 19. kolo:
14:00 Stadion Kraj Morave Borac – Radnički 1923 2:0
14. mart Inđija Rukomet: Super liga, 16. kolo:
19:00 SC Inđija Železničar – Radnički 18:30
14. mart Kragujevac Rukomet: SEHA liga, 18. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Tatran Prešov 22:33
15. mart Beograd Odbojka(m): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 1. meč:
19:00 Hala Šumice Partizan – Radnički 3:1
15. mart Beograd Vaterpolo: Triglav liga, 7. kolo:
18:00 Bazen “11.april“ Crvena zvezda – Radnički 8:8
15. mart Kragujevac Odbojka(ž): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 2. meč:
20:00 Hala Park Kraguj – Vizura 0:3
19. mart Kragujevac Odbojka(m): Viner liga, četvrtfinale plej-ofa – 2. meč:
19:00 Hala Jezero Radnički – Partizan 0:3
20. mart Beograd Košarka: Plej of, polufinale – prva utakmica:
18:30 Hala Sport Eko Radivoj Korać – Šumadija 75:56
21. mart Kragujevac Fudbal: Super liga, 20. kolo:
14:30 Stadion Čika Dača Radnički 1923 – Voždovac 2:1
21. mart Gornji Milanovac Odbojka: Prva liga, 20. kolo:
20:00 Hala Breza Takovo-Zvezde Helios – Radnički 3:2
22. mart Kragujevac Košarka: Plej of, polufinale – druga utakmica:
18:15 Hala Park Šumadija – Radivoj Korać 45:52
25. mart Kragujevac Rukomet (m): Kup Srbije, druga utakmica, četvrtfinale:
17:00 Hala Jezero Radnički – Partizan 28:25
25. mart Kragujevac Vaterpolo: Liga šampiona, 7. kolo II faze:
18:00 Bazen SC Park Radnički – Breša 13:10
25. mart Šabac Rukomet (ž): Kup Srbije, četvrtfinale:
19:00 SC Gimnazija Medicinar – Radnički 22:35
28. mart Kragujevac Rukomet (ž): Super liga, 17. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Crvena zvezda 37:14
28. mart Kragujevac Vaterpolo: Triglav liga, 8. kolo:
19:15 Bazen “Park“ Radnički – Jug 13:12