Vaterpolisti Radničkog do 17 godina na finalnom turniru prvenstva države
Ekipa KVK Radničkog do 17 godina, koju predvodi trener Nikola Stanojević, plasirala se na finalni turnir prvenstva Srbije, pošto je u polufinalnoj grupi u Kragujevcu zauzela drugo mesto.

Radnički je poražen od Partizana (9:4), ali je nadigrao Palilule (19:8) i novosadski Dunav (22:5), pa je na finalni turnir preneo tri boda. Prvoplasirani „crno-beli“ u finalni napad na trofej krenuće sa maksimalnih šest bodova, a ovim timovima pridružiće se i Palilula, koja kreće od nule.
Rezultati: Radnički – Partizan 4:9, Palilula – Dunav 11:9, drugo kolo: Partizan – Dunav 15:10, Radnički – Palilula 18:9. Treće kolo : Radnički – Dunav 22:5, Palilula – Partizan 6:15.
Plasman: Partizan 2 9, Radnički 6 Palilula 3, Dunav bez bodova.
Iz druge grupe, koja je igrana u Kruševcu, plasman na finalni turnir ostvarili su Crvena zvezda, subotička Spartak Prozivka i domaća Rasina.
Izvor i foto: kvkradnicki.com