Skroman učinak atletičara Radničkog na juniorskom prvenstvu Srbije

Loši vremenski uslovi uticali su na to da se atletičari Radničkog sa državnog prvenstva za starije juniore, koje je minulog vikenda održano na Atletskom stadionu u Kraljevu, vrate sa samo jednom osvojenom medaljom i to bronzanog sjaja koju je osvojila Magdalena Stevanović u skoku udalj.

Blizu pobedničkog postolja bila je još samo Aleksandra Babić, četvrtoplasirana u trci na 1500 metara, dok su svi ostali takmičari Radničkog bili daleko od medalje.

Mladen Radosavljević je zauzeo sedmo mesto u finalu trke na 100 metara, baš kao i Milica Dzudović u troskoku. U istoj disciplini Stefan Milosavljević zauzeo je deveto mesto, dok Maša Marinković ni u jednoj od tri discipline u kojima je nastupila (trka na 100 m, skok udalj i troskok) nije uspela da se domogne medalje, mada treba imati u vidu da se nadmetala sa tri godine starijim takmičarkama.