Vodojaža nadigrala Orlovac

Fudbaleri Vodojaže zabeležili su ubedljiv trijumf u 17. kolu zone “Morava“, pošto su u Grošnici savladali Orlovac sa 3:0 (1:0).

Sigurna pobeda Grošničana, čime su anulirali poraz u prošlom kolu u Ribnici kod Kraljeva istim rezultatom.

Mrčajevčane je načeo igrač utakmice Nikola Petrović već u 19.minutu nakon brzog prodora po desnoj strani. Isti igrač učestvovao je i kod drugog gola, samo je tada strelac bio Vujović nakon lepe akcije celog tima.

Sa igračem više Vodojaža dolazi i do trećeg gola nakon isključenja Ćirkovića u 48.minutu. Igrao se 50.minut kada je rezervista Vuković sa oko 20 metara šutirao precizno iz slobodnog udarca, čime je overio pobedu Vodojaže.

Vodojaža – Orlovac 3:0 (1:0)

GROŠNICA
Igralište:Vodojaže
Gledalaca:100
Sudija: Marko Tiodorović (Kraljevo)
Žuti kartoni: Petrović(Vodojaža), Ćirković, Mirko Šarac, Milan Šarac (Orlovac)
Crveni kartoni: Ćirković (Orlovac) u 48.minutu.
Strelci: 1:0 N.Petrović u 19, 2:0 Vujović u 47, 3:0 Vuković u 50.minutu.

VODOJAŽA: D.Vranić, Štrbac, S.Petrović, D.Petrović, Jokić, Nešković, N.Petrović, M.Despotović (N.Vranić), Vujović, Stević (Veselinović), D.Despotović (U.Vuković).

ORLOVAC: Nikolić, Ćirković, Vasilić, Sazdov, Pandrc, Mirko Šarac (Aleksandrić), Mijatović, Simić, Milan Šarac, Pavlović (Ristić), Popović (Vidojević).

Igrač utakmice: Nikola Petrović (Vodojaža)

Vodojaža je ovom pobedom izbila na devetu poziciju prvenstvene tabele zone Morava sa 23 boda, a u narednom kolu gostovaće ekipi Takova u Gornjem Milanovcu.

Izvor: Željko Marinković