Uspešan završetak godine za kik-boksere Radničkog

Članovi Kik-boks kluba Radnički osvojili su pet medalja na prvenstvu centralne Srbije, koje je minulog vikenda održano u Prokuplju, uz učešće stotinak takmičara u gotovo svim uzrasnim kategorijama.

Najznačajniji rezultat ostvario je Mihajlo Petrović, kome je pripalo zlato u poluvelter kategoriji kod juniora. Srebrne medalje u disciplini K-1 osvojile su Marta Vučić, Milica Popović i Slobodanka Jovanović. Spisak medalja zaključio je Borko Milenković, koji se okitio bronzanim odličjem.

Zahvaljući odličnim rezultatima na prvenstvima centralne Srbije u ovoj godini, Kik-boks klub Radnički zauzeo je drugo mesto u ekipnom plasmanu klubova, odmah iza Kik-boks kluba Niš.

Tako su kik-bokseri Radničkog na najbolji mogući način priveli kraju još jednu takmičarsku godinu, pri tom podigavši lestvicu očekivanja za narednu 2020. godinu.