Uspešan vikend za kragujevačke kartingaše

Na stazi Autokomerc u Beogradu juče je održana trka otvorenog prvenstva Karting saveza Srbije. Članovi 034 Racing Team iz Kragujevca bili su izuzetno uspešni, čemu u prilog govori i osvojeno drugo mesto u klupskom plasmanu u obe trke.

Aleksa Marković, koji se nadmetao u Klasi 7, odneo je pobedu u obe trke, dok je Vukašin Pavlović u istoj klasi, prvu trku završio na trećoj, a drugu na četvrtoj poziciji.

U Klasi 8 takmičio se Vladan Buca Jakovljević, koji se u velikom stilu vratio na karting staze, zauzevši prvo mesto u obe trke. Njegovog klupskog kolegu u istoj klasi Dragana Đorđevića je kvar na kartingu sprečio da završi prvu trku, dok je drugu okončao na trećoj poziciji.

Zahvaljujući ovim rezultatima 034 Racing Team zadržao je drugu poziciju u generalnom plasmanu.